.

Żywotnik zachodni Smaragd

Posted by      0 Comments  views (6)
Żywotnik zachodni Smaragd
Oferujemy Żywotnik zachodni Smaragd (Thuja Smaragd) kopany z gruntu. Wysokość 1,20 m w cenie 19 zł. Możliwość dowozu na tereniu powiatu łańcuckiego. Zapraszamy do kontaktu 607 320 155 /607 707 155 lub szkolka-rudniccy@wp.pl

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Posted by      0 Comments  views (46)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
Drodzy Klienci, ze względu na obecną sytuację w Polsce i na świecie staramy się zachować wszelkie środki ostrożności. Na chwilę obecną nasza szkółka pozostaje otwarta, zachęcamy jednak do korzystania z terminalu płatniczego. Proponujemy możliwość dowozu roślin pod drzwi klienta. Zachęcamy również do składania zamówień e-mailowo (szkolka-rudniccy@wp.pl) lub przez sklep internetowy (www.szkolka-rudniccy.pl) z dostawą firmą kurierską...

RÓŻANECZNIK Rhododendron

Posted by     Ogrodnictwo      0 Comments  views (28)
RÓŻANECZNIK Rhododendron
Różanecznik należy do rodziny wrzosowatych. Charakteryzuje się pięknymi, wielobarwnymi kwiatami, które rozkwitają wiosną przypominając bukiety róż. Wymaga gleb przepuszczalnych, umiarkowanie wilgotnych, o odczynie 4,5-5,5 pH.

HORTENSJA BUKIETOWA (HYDRANGEA PANICULATA)

Posted by     Ogrodnictwo      0 Comments  views (25)
HORTENSJA BUKIETOWA (HYDRANGEA PANICULATA)
Hortensje bukietowe zyskały swoją popularność ze względu na długość i porę kwitnienia oraz wysoką mrozoodporność. Hortensje bukietowe charakteryzują się pięknymi, ogromnymi, stożkowatymi kwiatami.

JAGODA KAMCZACKA Lonicera caerulea var. Kamtschatica

Posted by     Ogrodnictwo      0 Comments  views (48)
JAGODA KAMCZACKA Lonicera caerulea var. Kamtschatica
Kanadyjskie i rosyjskie odmiany jagody kamczackiej, które pojawiły się w Polsce kilka lat temu znacznie różnią się od dawnych znanych nam odmian. Różnice widać przede wszystkim w smaku owoców.